Netwerkdiner Bites & Business Utrecht bij Liemès

Locatie:
Liemès
restaurant The Wall

Proostwetering 11
3543 AB  Utrecht

https://liemes.nl
Aanvang:
Woensdag 11 februari 2026 19:00 uur
Einde:
Woensdag 11 februari 2026 22:30 uur

Een culinaire wereldreis bij Liemès The Wall


Bij LIEMÈS, in The Wall aan de westkant van Utrecht, gaan we op een culinaire wereldreis met smaken. Van verfijnde gerechten tot verrassende streetfoodklassiekers. The Wall heeft meer te bieden dan fastfood en winkelketens, dat merk je bij LIEMÈS. 

Natuurlijk gaan we kennismaken, vragen stellen en vragen beantwoorden met de enveloppenmethode, en dat gaat altijd het beste in een fijne omgeving met goed gezelschap. Ga je met ons mee op culinaire reis?

Dit restaurant is gemakkelijk bereikbaar en parkeren kan voor de deur.

Elkaar leren kennen, elkaar inspireren en elkaar actief verder helpen, dat zijn de ingrediënten van een netwerkdiner bij Bites & Business. Kom gerust een keer meedoen.

Elkaar leren kennen, elkaar inspireren en elkaar verder helpen met de enveloppenmethode™, dat is Bites & Business.
Niet-leden mogen twee keer deelnemen zonder lid te zijn.
Kom en ervaar het zelf hoe inspirerend en nuttig een netwerkdiner van Bites & Business kan zijn!